Uziemianie

User Avatar
(0 Opinia)
Bezpłatne
uziemianie_01

Uziemianie to żadna nowość. Człowiek pierwotny chodził boso, spał na ziemi. Miał z nią stały kontakt. Na wsiach do tej pory starsze osoby chodzą boso. W miastach się raczej tego nie spotyka.

Człowiek to istota biomagnetyczna. Niestety nikt o czymś takim nie dowie się w szkole, ani na uczelni. Taka ignorancja bierze się z niewiedzy, a ponoć żyjemy w naukowych czasach, gdzie dostęp do informacji jest dużo łatwiejszy niż jeszcze 30 lat temu.

Chodząc boso czy też śpiąc na ziemi człowiek ciągle znajduje się pod wpływem pola magnetycznego ziemi.

A dziś nie żyjemy na ziemi, tylko nad ziemią. Jesteśmy od tej ziemi odseparowani. Praktycznie przez cały dzień jesteśmy odcięci od pola magnetycznego. Chodzimy po chodnikach, asfalcie, mieszkamy w żelbetonowych blokach, a co najgorsze nie mamy żadnej świadomości tego jak pole magnetyczne ziemi działa na nasze zdrowie. Nie interesuje nas to, że owe pole jest źródłem naszego zdrowia. To od niego zależy życie na naszej planecie.

Naukowcy wiedzą i informują, że gdyby pole magnetyczne ziemi zmalało do zera, to przestalibyśmy być chronieni przed promieniowaniem kosmicznym i skończyło by się to dla nas śmiercią.

Funkcje kursu

  • Wykłady 1
  • Quizy 0
  • Język Język polski
  • Studenci 210
  • Oceny Tak
Bezpłatne