Uzdrawiający oddech

User Avatar
(0 Opinia)
149.00 zł
oddech_baner

Każdy z nas nosi w sobie najlepszą na świecie aptekę, która potrafi zrobić takie leki, które wyleczą Cię z każdej choroby.

Ale w takim razie, jak to jest, że jedni ciągle chorują, a inni jakby im na przekór są zdrowi?

Nad tym tematem głowili się wielcy uczeni, naukowcy, mędrcy. I znaleźli odpowiedź.

Biblia mówi, że zostaliśmy stworzeni na obraz i podobieństwo Boga. Czy Bóg w swojej doskonałości stworzyłby kogoś „ułomnego”? Oczywiście że nie. To my sami zrobiliśmy się tacy. Na własne życzenie. Doświadczenie pokazuje, że najcenniejsze dla człowiek jest zdrowie – ale tylko wtedy kiedy poczuł, że je utracił. Profilaktyka, praktycznie nie istnieje.

To my sami jesteśmy uzdrowicielami. Posiadamy coś takiego jak zdolność odnowy i regeneracji. Organizm ma wszystko co niezbędne do tego, by skutecznie przeciwstawiać się chorobom, o ile wystarczy mu sił. Niestety, my za dużo tych sił zużywamy na bycie chorym.

Gotowość do chorowania ma każdy, ale u niektórych osób nie przebije się ona przez wewnętrzne nakazy pozostania zdrowym. Są też takie osoby u których zrobi to bez problemu.

Spójrzmy na oddychanie. To w oddychaniu specjaliści upatrzyli klucz do dobrego zdrowia i długiego życia.

Jest ogromna ilość technik oddychania, a każda ma niesamowitą moc. Ja porównuję oddychanie do skrzynki na narzędzia. Czasami będziemy potrzebować młotka, a czasami śrubokręta. Techniki oddychania są jak narzędzia. Im więcej ich znamy, tym lepiej dla Ciebie.

Pierwsza czynnością gdy się rodzimy jest wykonanie pełnego oddechu. Wraz z ustaniem oddychania, ustaje również nasze życie.

W ciagu dnia wykonujemy ok. 24 tyś wdechów, co daje w ciągu roku 9 milionów wdechów.

Bez wody przeżyjemy do tygodnia. Bez jedzenia, miesiąc choć niektóre osoby nawet i sporo dłużej. Bez oddechu 2 – 3 – 4 minuty.

Oddychanie pozwala nam lepiej poznać samego siebie. Gdy chorujemy, to pozwala nam zwiększyć zapasy energetyczne, dzięki czemu szybciej się uzdrowimy. Pamiętajmy, że każda nasza komórka potrzebuje tlenu.

Osoby bardziej świadome zauważyły, że inaczej oddychamy gdy się zdenerwujemy, a inaczej gdy jesteś szczęśliwy. Każdej emocji towarzyszy określony rytm oddychania. Jeśli oddychamy w tempie radosnym, to po pewnym czasie odczujesz radość. Trzeba tylko poznać odpowiednie techniki.

Wiele ośrodków m.in w Rosji, na „dzień dobry” uczy jak prawidłowo oddychać. Robią to, zanim zaczną jakąkolwiek kurację leczniczą. Ponieważ oddech masz zawsze pod ręką. Zawsze możesz go użyć. I to skutecznie. A większość osób nie umie oddychać poprawnie. Nie umie, bo nikt ich tego nie nauczył. Przecież w żadnej szkole się tego nie uczy. A szkoda, bo już dzieci w podstawówce na biologii mogłyby poznać techniki oddychania. Zapewniam, że poznanie i stosowanie tych technik pozwoliłoby lepiej dzieciom radzić sobie ze stresem.

Czego dowiesz się z webinaru:

 • jak prawidłowo oddychać
 • jak zachować równowagę dwutlenku węgla do tlenu
 • czy terapie czystym tlenem wspomagają zdrowie?
 • jak zwiększyć natlenienie organizmu
 • najskuteczniejsze techniki oddechowe
 • co zrobić aby sobie nie zaszkodzić?

Będzie od podstaw, ale z dużą ilością ćwiczeń. Inaczej się oddycha przed zaśnięciem, inaczej gdy czujesz że zemdlejesz, a jeszcze inaczej gdy jesteś przygnębiony.

Każda technika o której opowiem jest jak najlepszy suplement. Po tym webinarze, będziesz wiedział jak go użyć świadomie.

Funkcje kursu

 • Wykłady 1
 • Quizy 0
 • Trwanie 3 miesiące
 • Język Język polski
 • Studenci 188
 • Oceny Tak
 • Webinar
149.00 zł