Niezwykła moc wody

User Avatar
(0 Opinia)
169.00 zł
woda_lt

Czy wiesz że:

 • co najmniej 25% wody butelkowanej jest tak naprawdę wodą kranową?
 • picie dostatecznej ilości czystej wody to najważniejszy i najskuteczniejszy krok, jaki można podjąć w trosce o zdrowie.
 • jesteśmy narażeni na toksyny również podczas kąpieli?
 • lepiej pić wodę delikatnie cieplejszą niż zimną?
 • gdy brakuje wody w organizmie to pobieżę on ją z innych miejsc w ciele np. stawów?
 • odwodnienie pozbawia organizm podstawowych aminokwasów?
 • pijąc kawę należy dostarczyć min. 500 ml dodatkowej wody?
 • ciepła lub gorąca woda strukturyzuje się szybciej, niż zimna?
 • To i dużo więcej dowiesz się z poniższego szkolenia.

Zrobiliśmy ogromny krok naprzód. Zrozumieliśmy, że o wodzie nie wiemy prawie nic. To ogromny krok, bo jeśli czegoś nie wiemy zaraz chcemy się dowiedzieć. – Vladimir Voeikov – doktor nauk i profesor biologi z Uniwersytetu Moskiewskiego

Pierwsza część to wprowadzenie do tematyki wody. Krótkie informacje o badaniach, o poliwodzie, strukturze i uzdrawianiu wodą.
Dosyć szczegółowo omawiam temat roli wody w organizmie, oraz czego potrzebujemy, aby być odpowiednio nawodnionymi. Dowiesz się z niego czym jest płyn wewnątrz i zewnątrz komórkowy, oraz jakie badania obrazują nawodnienie organizmu.

Dalsza część omawia objawy odwodnienia oraz negatywne skutki zdrowotne takiego stanu rzeczy. Poruszona jest również rola histaminy oraz aminokwasów.

Po temacie odwodnienia, jest nawodnienie. Jak prawidłowo się nawadniać, dlaczego sól ma znaczenie i ile jej stosować.

Wiem, że jest problem aby dzieci piły wodę, więc przedstawię Ci kilka technik podania wody dzieciom, tak aby je nawodnić i woda im smakowała.

Druga część: Zdrowa woda

Z tej części dowiesz się dlaczego tak ogromne znaczenie ma dostarczanie czystej wody. Poznasz podstawowe fakty o zdrowej wodzie. Dowiesz się o pH, strukturze, potencjale redukcyjno oksydacyjnym.

Poznasz sposoby na oczyszczenie wody kranowej. Dowiesz się jakie zagrożenie dla zdrowia stanowi woda chlorowana, fluor oraz związki THM (trihalometan).

Następnie omówione są filtry dzbankowe. Pokaże Ci wyniki badań pokazujące w jakim stopniu jakie filtry są w stanie oczyścić wodę. Powiem który są na chwilę obecną najlepsze i jakie zamienniki stosować. Poruszymy oczywiście również naturalne substancje oczyszczające oraz filtrację za pomocą odwróconej osmozy.

Dla osób które mieszkają w blokach i „niestety” są narażone na wodę chlorowaną, podam wskazówki jak oczyścić i uzdatnić wodę podczas kąpieli czy prysznica.

Część o strukturze to podstawowe informacje dlaczego struktura jest tak ważna i jak ją uzyskać w domu.

pH, Redox, woda zjonizowana oraz woda alkalizowana, dowiesz się o co chodzi. Czy można uzdrowić się wodą alkalizowaną, czy raczej sobie zaszkodzić?

Poruszę temat wody z kranu oraz wody butelkowanej. Jaką pić oraz czy woda gazowana jest lepsza?

Część trzecia: Uzdrawianie wodą

Ta część omawia zastosowanie wodolecznictwa. Jak poprawnie wykonać zabieg, w jakich chorobach się sprawdza oraz kto nie może stosować takich kuracji. Zrozumiesz, że stosując odpowiednią temperaturę wody, jesteś w stanie bardzo wzmocnić swój organizm.

Omówię, najmocniejsze techniki wodnych kuracji. Da Ci to wiedzę, a przede wszystkim pozwoli zrozumieć i zadbać świadomie o swoje zdrowie. Dowiesz się jak oczyścić się po chemioterapii, prześwietleniach, tomografii komputerowej czy rezonansie magnetycznym.

Część czwarta: Energetyka wody

Poznasz odkrycia Emoto Masaru. Dowiesz się jak pracować z wodą za pomocą wizualizacji oraz świadomych technik.

Poznasz wyniki badania wody na działanie modlitwy oraz znaku krzyża. Badania te trwały 10 lat i przed publikacją były wielokrotnie weryfikowane.

Funkcje kursu

 • Wykłady 1
 • Quizy 0
 • Trwanie 3 miesiące
 • Język Język polski
 • Studenci 186
 • Oceny Tak
169.00 zł