Niepłodność

User Avatar
(0 Opinia)
245.00 zł
nieplodnosc_baner

Problemy z naturalnym poczęciem to dziś plaga. Chcesz się dowiedzieć, co naturalna medycyna ma do zaoferowania?

Z tego szkolenia dowiesz się jakie wykonać badania, co zasuplementować oraz gdzie szukać przyczyny niepłodności.

Dla kogo jest to szkolenie:

 • dla par które od lat starają się o dziecko
 • dla mężczyzn którzy mają zbyt mało plemników lub są one za mało aktywne
 • dla par które przygotowują się do świadomego macierzyństwa
 • dla tych którzy zdrowo się odżywiają, przyjmują suplementy, nie stosują używek….i dalej nic.
 • dla tych którzy chcą dostarczyć organizmowi niezbędnych składników odżywczych, aby w ciąży nie zabrakło ani dla matki, ani dla dziecka

Poczęcie dziecka powinno być najbardziej naturalną rzeczą w naszym życiu. Niestety, w wielu przypadkach tak nie jest.

Ten webinar powstał dlatego, że duża część zapytań, konsultacji opiera się na tym, że albo pary nie mogą „zaskoczyć”, albo chcą, tylko organizm im nie pozwala, bo np. komórka jajowa jest zbyt słaba.

Wiele osób które konsultuje od lat stara się o dziecko, ale gdzieś na drodze są problemy. Po pewnym czasie zamiast spokoju, radości następuje rozczarowanie, a czasami depresja. A to się zawsze odbije na związku. Pamiętajcie, że nic się nie dzieje bez przyczyny i to wszytko ma sens.

Medycyna naturalna ma całkiem spory arsenał ziół, suplementów, kuracji do naturalnego zajścia w ciążę. Niestety, żeby je stosować, to trzeba wiedzieć od czego zacząć. Jakie badania wykonać (o tym nie mówi żaden lekarz), co zastosować i kiedy.

Podam prosty przykład. Witamina C (tylko w dużych ilościach) jest w stanie zwiększyć ilość oraz ruchliwość plemników.

Wiele kobiet cierpi na PMS, a PMS dość szybko puszcza jeśli dostarczy się organizmowi magnezu i witaminy B6 (a najlepiej całego B kompleks). Czasami potrzeba też dołożyć wapń + D3 + K2. I to nie jest wymysł naturopatów wspomagających uzdrawianie witaminami. Na to są badania. Trzeba tylko umieć do nich dotrzeć.

A co z menopauzą? Obecnie próbuje się wmówić, że menopauza to prawie choroba. Taka etykietka wprowadza każdą kobietę w błąd. To żadna choroba. To normalna kolei rzeczy. Czy któryś z lekarzy poinformował, że olej z wiesiołka może być bardzo skuteczny w usuwaniu uderzeń gorąca? Albo witamina E? Wątpię.

Podczas webinaru opowiem, jak przygotować kobietę do ciąży. Co zasuplementować, co sprawdzić, jak to sobie poukładać i kontrolować. Opowiem czego płód potrzebuje podczas pierwszych miesięcy, i dlaczego niedostarczenie tych składników odżywczych może być nieodwracalne w skutkach.

Opowiem o naturalnych technikach poprawy jakości spermy, jakości komórki jajowej, ponieważ żadna technika wspomaganego rozrodu nie jest w stanie tego zrobić. Lekarz może co najwyżej wybrać tylko najzdrowsze komórki.

Jeśli przez tyle lat nic nie wszyło, to powiem które z alternatywnych metod dają dość dobre wyniki. I jeśli nie możesz uczestniczyć w webinarze to poszukaj specjalisty od medycyny chińskiej. Okazuje się, że jest ona skuteczna nawet w 80% przypadków niepłodności!!!!

Funkcje kursu

 • Wykłady 1
 • Quizy 0
 • Trwanie 3 miesiące
 • Język Język polski
 • Studenci 187
 • Oceny Tak
245.00 zł